Princessbet BTC İle Finansal İşlemler

Princessbet Yerine Perabet’e Üye Ol 250 TL Bonus Kazan!

Princessbet sitesinde finansal işlemler kapsamında kullanabileceğiniz seçeneklerden bir tanesi de, BTC olarak karşınıza çıkacaktır. Princessbet BTC ile finansal işlemler konusunda, kullanıcıları para yatırma işlemleri bölümünde ve para çekme işlemleri bölümünde karşılamaktadır. Diğer bir ifade ile BTC yöntemini kullanmak suretiyle, princessbet sitesi hesaplarına para yatırma işlemini gerçekleştirebilir ve yatırdığınız parayı kullanarak, para kazanma şansını elde etmeniz durumunda, kazandığınız parayı da yine BTC yöntemi ile geri alabilirsiniz. İşlemlerin yapılması, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir.

Princessbet BTC İle Para Yatırma

Princessbet hesaplarına BTC yöntemi ile para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirme aşamasında kullanacağınız limitler en düşük 10 Türk Lirası, en fazla 10.000 Türk Lirası olacaktır. Sistemin çalışma prensibi basittir. Önce BTC hesabı oluşturmalısınız. Yetkili distribütörler üzerinden oluşturduğunuz hesapta, princessbet sitesine transfer edecek kadar, en az 10 Türk Lirası olacak şekilde transfer edecek kadar para bulundurmalısınız. Princessbet giriş işlemini gerçekleştirmeli, para yatır bölümüne gelmelisiniz. Açılan seçeneklerden BTC yöntemini tercih etmelisiniz. Seçim işlemini yaptığınızda, hemen alt kısmına göndereceğiniz para miktarını yazmanız sizden talep edilecektir. Para miktarını yazdığınızda bir alt satırda, Türk Lirası üzerinden çevrim işleminin yapıldığını göreceksiniz. Doğru miktarı gördükten sonra, onay butonuna bastığınızda, ekrana bir kod gelecektir. Daha sonra oluşturduğunuz BTC hesabının olduğu internet sitesine giriş yapmalı ve BTC çek şeklinde yazı üzerinden, seçim işlemini gerçekleştirmelisiniz. Açılan ekrana göndereceğiniz para miktarını yazmalı ve princessbet sitesinden elde ettiğiniz kodu girerek, işleme onay vermelisiniz. Sistemin çalışma prensibi budur.

Princessbet BTC İle Para Çekme

BTC yöntemi ile para çekme işlemi de aynı ilkeler dahilinde gerçekleşmektedir. Princessbet giriş işlemi yapılır, para çekme bölümüne gelinir, bitcoin seçeneği tercih edilir, hemen alt kısımda açılan pencereye BTC hesap numarası yazılır. Çekilecek para miktarı konusunda da limitlere göre miktar yazılması gerekecektir. En az 205 Türk Lirası ve en fazla 5.000 Türk Lirası olacak şekilde para miktarı yazılır. Hesap numarası ve para miktarı kontrol edilerek, işleme onay verilir.

Princessbet BTC İle Finansal İşlem Hızı

Princessbet BTC ile finansal işlemler konusunda, süre açısından da uygun seviyeler ile çalışmaktadır. BTC ile para çekme işleminin en fazla 30 dakika içerisinde tamamlandığı görülecektir. BTC ile para yatırma işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, işlem süresinin işlem yoğunluğuna göre, 5 dakika ile 20 dakika arasında değiştiğini göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir